www.spnarol.pl

 
 

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NAROLU     

 

.....:::::  STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI :::::.....

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY

 

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY

 

Rok szkolny 2016/2017


 

KLASA 0 A

 

 

Wychowawca:  mgr Marta Chodasewicz

   

    

1.            Borkowska Martyna          

2.            Czajkowski Filip

3.            Gmiterek Antoni      

4.            Gut Aleksandra      

5.            Kłak Nikola      

6.            Kukiełka Filip

8.            Muła Katarzyna              

9.            Piątek Jakub  

10.          Przednowek Mikołaj              

11.          Sokół Zuzanna  

13.          Steczkiewicz Szymon    

14.          Wilczyński Maciej         

15.          Wojdyło Aleksandra            

16.          Wojtowicz Gabriela          

 


 

KLASA 0 B

 

 

Wychowawca:  mgr Alicja Koniak

     

1.            Banaś Kacper    

2.            Bartecka Julia         

3.            Bereza Zuzanna     

5.            Kudyba Oliwia    

6.            Kukiełka Alan   

7.            Kułakowska Julia              

8.            Michna Małgorzata  

9.            Niedużak Patrycja     

11.          Obirek Tobiasz               

12.          Piątek Wojciech         

13.          Przednowek Gabriela          

14.          Słoniec Maciej             

15.          Steczkiewicz Amelia   

15.          Steczkiewicz Karol   

16.          Szydłowski Kacper   

17.          Wiciejowski Szymon  

18.          Wolańczyk Lena             

 


 

KLASA I A

 

 

Wychowawca:  mgr Danuta Skalska

   

1.            Czornij Martyna     

2.            Dominik Martyna 

3.            Hryniuk Łucja

4.            Kostrzycki Artur   

5.            Kułakowska Oliwia

6.            Kuśmirczak Jakub            

7.            Lasota Karolina

8.            Marek Filip

9.            Pacanowski Dominik

10.          Sikora Piotr

11.          Stupak Karina              

12.          Szokało Szymon  

13.          Wilczynski Karol          

14.          Wolanin Karolina          

15.          Wolanin Krzysztof          

16.          Wolańczyk Grzegorz          

17.          Woś Amelia          

18.          Zaborniak Danuta          

19.          Ziejewski Kacper          

    


 

KLASA I B

 

 

Wychowawca:  mgr Magdalena Dzida

   

    

1.            Gałka Natalia          

2.            Gałka Patrycja

3.            Gmiterek Aleksandra      

4.            Gruca Gabriela      

5.            Kossak Piotr      

6.            Kudyba Aleksandra     

7.            Łakoma Izabela  

8.            Łaszczyk Krystian  

9.            Mączka Izabela  

10.          Misztal Krystian  

11.          Niedużak Aleksandra              

12.          Niedużak Kuba              

13.          Nowak Dawid         

14.          Nowicki Sebastian              

15.          Obirek Marlena              

16.          Steczkiewicz Bartosz          

17.          Szczepaniuk Oliwia          

18.          Wilczyńska Karolina          

19.          Zuchowski Filip          

20.          Żańczak Jakub          

 


 

 

KLASA II A

 

 

Wychowawca:  mgr Pietruch Małgorzata

     

1.            Bełz Kacper    

2.            Bundyra Aleksandra          

3.            Chmielowiec Bartosz          

4.            Gałka Gabriela     

5.            Gmiterek Antoni    

6.            Kolbuch Piotr              

7.            Kolbuch Żaneta  

8.            Kozłowski Marceli     

9.            Kraczowska Kinga             

10.          Łabisz Gabriela                

11.          Nowicka Sonia         

12.          Piątek Daniel           

13.          Rysiowski Bartosz           

14.          Schab Kacper              

15.          Siteń Filip   

16.          Stasik Maciej  

17.          Żukowicz Jakub             

 


 

KLASA III A

 

 

Wychowawca:  mgr Maria Lisek

   

1.            Borkowski Wiktor          

2.            Broszko Daniel

3.            Buczek Julia      

4.            Czop Łukasz      

5.            Dominik Aleksandra      

6.            Kukiełka Aleksandra     

7.            Lasota Martyna               

8.            Lasota Wiktoria               

9.            Nieduzak Patrycja  

10.          Nisztuk Paweł  

11.          Orlikowska Wiktoria              

12.          Pelikan Krystian              

13.          Pichnicka Angelika         

14.          Przednowek Alan              

15.          Pudełko Hubert              

16.          Salik Karol          

17.          Skalski Jakub    

18.          Stankiewicz Katarzyna

19.          Steczkiewicz Gabriela   

20.          Wilczyński Mateusz       

21.          Wolanin Kamil  

22.          Wolańczyk Maciej          

    


 

KLASA III B

 

 

Wychowawca:  mgr Barbara Wolańczyk

     

1.            Adamek Filip    

2.            Bodnar Maciej          

3.            Borek Alessandro          

4.            Gałka Łukasz    

5.            Gmiterek Jakub              

6.            Harasymowicz Amelia              

7.            Krzyczkowski Krystian  

8.            Łazar Natalia     

9.            Mazurek Hubert             

10.          Michna Joanna                

11.          Morchonowicz Mateusz         

12.          Okruch Paweł           

13.          Olender Zuzanna           

14.          Pudełko Maciej              

15.          Romanowicz Karolina   

16.          Skiba Marlena  

17.          Stankiewicz Igor             

18.          Szularz Aleksandra        

19.          Urbańczyk Julita               

20.          Wielgosz Jakub               

21.          Wolanin Wiktoria                

    


 

KLASA III C

 

 

Wychowawca:  mgr Irena Chmielowiec

   

1.            Banaś Paulina   

2.            Beń Patrycja     

3.            Brogowska Otylia           

4.            Brzyski Damian

5.            Dudek Kacper  

6.            Gaczoł Kordian

7.            Gmiterek Kacper            

8.            Karaś Antonina

9.            Kogut Martyna

10.          Kopczacki Piotr

11.          Kowalczuk Julia

12.          Marek Martyna              

13.          Mulak Bartosz  

14.          Nisztuk Katarzyna          

15.          Nowoświat Maciej        

16.          Obirek Dominik               

17.          Patałuch Dominika        

18.          Sroka Tytus       

19.          Wąchała Mateusz          

20.          Wolańczyk Daria             

21.          Wołczyk Barbara            

22.          Ziemianin Emilia            

23.          Żołądek Antoni

 


 

KLASA III D

 

 

Wychowawca:  mgr Teresa Mroczek

     

1.            Bereza Martyna

2.            Bujara Aleksandra         

3.            Bundyra Roksana           

4.            Chmielowiec Marcin     

5.            Gębala Julia      

6.            Janowicz Izabela             

7.            Krul Paweł         

8.            Lasota Dominik 

9.            Matjasowicz Karol         

10.          Niegardowska Aleksandra         

11.          Piątek Błażej    

12.          Piątek Michał   

13.          Ragan Patryk    

14.          Skiba Patrycja  

15.          Sobczak Daniel

16.          Steczkiewicz Bartłomiej              

17.          Steczkiewicz Maciej      

18.          Ważny Albert   

19.          Wolańczyk Aleks            

20.          Wolańczyk Szymon       

21.          Zubrzycki Antoni            

    


 

KLASA IV A

 

 

Wychowawca:  mgr Alicja Kida

     

1.            Bundyra Maksymilian              

2.            Cielniak Adrian              

3.            Czarnecki Filip              

4.            Gałka Zuzanna           

5.            Górniak Cyprian           

6.            Guraluk Bartłomiej  

7.            Knap Brajan         

8.            Konopka Wiktoria         

9.            Korda Patrycja         

10.          Krupa Dawid         

11.          Kułakowska Monika               

12.          Morchonowicz Maksymilian        

13.          Mrozek Szymon    

14.          Mróz Kacper    

15.          Nisztuk Bartłomiej    

16.          Nisztuk Magdalena    

17.          Piątek Julia             

18.          Pichnicki Kacper        

19.          Przednowek Emilia

20.          Rzeszut Tobiasz

21.          Saran Adrian

22.          Skowronek Krystian

23.          Słoniec Norbert    

24.          Stemerowicz Kacper    

25.          Wolańczyk Jakub       

26.          Złomańczuk Emilia       

27.          Żańczak Bartosz          


 

KLASA V A

 

Wychowawca:  mgr Anna Wołoszyn

     

1.            Chapko Julia     

3.            Jakubiszyn Kamil            

4.            Kowalczuk Kinga             

5.            Kudyba Gabriela             

6.            Kudyba Karolina             

7.            Mączka Przemysław     

8.            Niedużak Aleksandra   

9.            Nowak Kornelia              

10.          Obirek Dawid   

11.          Pawelec Maksymilian   

12.          Pelikan Dawid  

13.          Słoniec Amelia 

14.          Stankiewicz Aleksandra              

15.          Szajdecki Sebastian       

16.          Wolanin Daniel

17.          Wolanin Zuzanna           

18.          Zaborniak Agata             

19.          Zaborniak Kacper           

20.          Zarębski Michał              

21.          Żołądek Aleksandra      

 


 

KLASA V B

 

Wychowawca:  mgr Sylwia Świętojańska

   

1.            Banaś Krzysztof              

2.            Brogowski Adrian           

3.            Czop Wiktoria  

4.            Dziuraniuk Klaudia         

5.            Eisenbardt Julia               

6.            Eisenbardt Tobiasz        

7.            Gmiterek Bartłomiej    

8.            Gmiterek Patryk             

9.            Kuśmirczak Amelia        

10.          Małka Gabriela

11.          Niedużak Rafał

12.          Nisztuk Anna    

13.          Nisztuk Magdalena       

14.          Nisztuk Sebastian          

15.          Nowicka Oliwia

16.          Nowicki Szymon             

17.          Szumilak Michał              

18.          Świętojańska Julia         

19.          Wiciejowski Piotr           

20.          Wojtowicz Julia

21.          Żukowicz Damian           

 


 

KLASA V C

 

Wychowawca:  mgr Elżbieta Wajs

      

1.            Chmielowiec Magda              

2.            Gmiterek Emilia              

3.            Haltof Alan        

4.            Hypiak Aleksandra         

5.            Kielemnik Oliwia             

6.            Krzyczkowski Bartosz   

7.            Pawelec Mateusz          

8.            Pińkowicz Michał           

9.            Pudełko Karolina            

10.          Skiba Wiktoria  

11.          Słoniec Aleksandra        

12.          Steczkiewicz Julia           

13.          Szarek Kinga     

14.          Szuper Mateusz             

15.          Wolanin Krystian            

16.          Zubrzycka Julia

 


 

KLASA VI A

 

Wychowawca:  mgr Krystyna Gaczoł

   

1.            Banaś Aleksandra          

2.            Borkowski Patryk           

3.            Bujara Karol      

4.            Byra Klaudia      

5.            Cencora Maksymilian   

6.            Gębala Karolina              

7.            Gmiterek Paweł             

8.            Hajduk Michał             

9.            Hass Amelia      

10.          Knap Karol         

11.          Marek Oliwia    

12.          Nowicki Adrian

14.          Przednowek Karol         

15.          Saran Maja        

16.          Stupak Przemysław      

17.          Ważna Gabriela              

18.          Wróbel Wiktoria             


 

KLASA VI B

 

Wychowawca:  mgr Elżbieta Kukiełka

1.            Baranowska Karolina    

2.            Boczar Michał  

3.            Brogowska Gabriela      

4.            Chapko Paweł 

5.            Dobrucka Katarzyna      

6.            Droździel Julia  

7.            Dziuraniuk Hubert         

8.            Gontarz Hubert              

9.            Gorzelnik Kacper              

10.          Górski Gabriel  

11.          Harasiuk Natalia              

12.          Hess Gabriela              

13.          Kopciuch Kamil              

14.          Nisztuk Dominika           

15.          Piątek Nikodem              

16.          Romaniszyn Gabriela    

17.          Sendecki Mariusz           

18.          Szubart Justyna              

19.          Szularz Zuzanna              

20.          Zuchowska Malwina     

 


 

KLASA VI C

 

Wychowawca:  mgr Beata Wilczyńska

1.            Chanas Julia      

2.            Chapko Aleksander      

3.            Chmielowiec Emilia       

4.            Gmiterek Kamila            

5.            Gmitrowicz Klaudia       

6.            Karaś Miłosz     

7.            Kucybała Łukasz             

8.            Lasota Wiktoria

9.            Marynicz Wojciech        

10.          Nisztuk Przemysław     

11.          Pawelec Anna  

12.          Skiba Aleksandra            

13.          Steczkiewicz Kamila      

14.          Szczepaniuk Dawid        

15.          Wolanin Kacper              

16.          Wolanin Martyna           

17.          Wolańczyk Jakub            

18.          Zaborniak Martyna        

19.          Zuchowski Błażej           

 

 

 

 

                           

                           

     Gimnazjum w Narolu     Urząd Miasta i Gminy Narol     Nadle?nictwo Narol     MKS Roztocze Narol     Straż Pożarna w Narolu

      Fundacja Pro Academia Narolense      Ministerstwo Edukacji Narodowej      Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie      Kuratorium O?wiaty w Rzeszowie     Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli

Copyright 2006-2015 SP Narol . All rights reserved.