.....:::::
STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI :::::.....
4.02.2013 - Zagłosuj na najlepszych sportowców !
Ruszył XII Plebiscyt na Najpopularniejszego, Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Lubaczowskiej w 2012 roku, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie. Plebiscyt ma na celu promocję kultury fizycznej oraz podkreślenie osiągnięć sportowców i trenerów Ziemi Lubaczowskiej.
Plebiscyt odbywa się w dwóch kategoriach:
W tym roku do Plebiscytu zgłoszonych zostało 29 sportowców i 4 trenerów (kategoria Najpopularniejszy Sportowiec i Trener) oraz 25 sportowców i 7 trenerów (Najlepszy Trener i Sportowiec).
Regulamin Plebiscytu oraz szczegółowe informacje o wszystkich kandydatach dostępne poniżej.
Regulamin Plebiscytu
Lista kandydatów Plebiscytu
Rozstrzygnięcie Plebiscytu 14 marca w Miejskim Domku Kultury w Lubaczowie.
Obsługę techniczną Plebiscytu zapewnia Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. w Krakowie.
Najlepszego Sportowca i Trenera wybierze Kapituła Honorowa Plebiscytu.
Głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera odbywa się przez SMS (1,23 zł) od 1 lutego do 28 lutego 2013 r.
Kandydaci z naszej gminy to:
Gmiterek Łukasz
Uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Narolu
-
II miejsce - Czwórbój Lekkoatletyczny - Finał Wojewódzki w Rzeszowie
-
XVIII miejsce - Czwórbój Lekkoatletyczny - Finał Ogólnopolski w Olecku
-
II miejsce - Czwórbój Lekkoatletyczny - Finał Powiatowy w Lubaczowie
Treść SMS: Glos.8 na numer: 7168
Herda Krzysztof
Uczeń III klasy Gimnazjum w Rudzie Różanieckiej
-
I miejsce - w rzucie oszczepem i rzucie dyskiem (Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików
- 13.05.2012 Rzeszów)
-
I miejsce - w rzucie oszczepem i rzucie dyskiem (Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
- 15.09.2012 - Rzeszów)
-
10 miejsce - w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Polski Młodzików (Mistrzostwa Polski Młodzików, Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego w lekkiej atletyce 29-30.09.2012 - Słubice )
-
21miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski Młodzików (Mistrzostwa Polski Młodzików, Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego w lekkiej atletyce - 29-30.09.2012 - Słubice )
-
1 miejsce w rzucie oszczepem (Wojewódzkie indywidualne mistrzostwa SZS w lekkiej atletyce
- 03.10.2012 Rzeszów)
Treść SMS: Glos.14 na numer: 7168
Kumorek Dominik
Uczeń IV klasy Szkoły Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Narolu, zam. Lipsko
-
I miejsce - Mistrz Okręgowej Ligi Orlików Młodszych - w piłce nożnej
-
II miejsce - klasyfikacji strzelców Okręgowej Ligi Orlików Młodszych - 35 goli
-
I miejsce w klasyfikacji strzelców Okręgowej Ligi Orlików Starszych - 25 goli (po I rundzie)
-
IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Beksa Cup - Lublin
-
I miejsce - Międzywojewódzki Turniej o Puchar Prezesa ZKS Stal Rzeszów
- Rzeszów
-
I miejsce - Międzywojewódzki Turniej TKS PARENTS - Tomaszów Lubelski
-
I miejsce - Międzywojewódzki Turniej Piłki Nożnej - Biłgoraj
-
I miejsce - Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej - Tyszowce
-
I miejsce - Finał Powiatowy Turnieju o Puchar Tymbarku
- Tomaszów Lubelski
-
I miejsce - Turniej Dziesięciolatków o Puchar Burmistrza
- Narol
-
II miejsce - Trójbój Lekkoatletyczny - Finał Powiatowy w Lubaczowie
-
XXII miejsce - Trójbój Lekkoatletyczny - Finał Wojewódzki w Rzeszowie
Treść SMS: Glos.16 na numer: 7168
Piątek Bartłomiej
Uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Narolu:
-
II miejsce - Czwórbój Lekkoatletyczny - Finał Wojewódzki w Rzeszowie
-
XVIII miejsce - Czwórbój Lekkoatletyczny - Finał Ogólnopolski w Olecku
-
II miejsce - Czwórbój Lekkoatletyczny - Finał Powiatowy w Lubaczowie
Treść SMS: Glos.21 na numer: 7168
Zapraszamy do
głosowania!
.Powrót
|