www.spnarol.pl

 
 

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NAROLU     

  SZKOŁA

KOMUNIKATY 

PRZETARGI 

DYREKCJA

NAUCZYCIELE

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

BIBLIOTEKA

ŚWIETLICA

PEDAGOG SZKOLNY

PATRON

HISTORIA

UCZNIOWIE

  WYDARZENIA

UROCZYSTOŚCI

IMPREZY

  KONKURSY

PRZEDMIOTOWE

SPORTOWE

  KULTURA

TEATRZYK "ALBERCIK"

  INNE

PRACE UCZNIÓW

GALERIA FOTO  

KSIĘGA GOŚCI  

NAPISZ DO NAS

LINKI

ARCHIWUM

 

 

.....:::::  STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI :::::.....

KONKURSY SPORTOWE

 

Mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach przełajowych.

 

    23 października w Kolbuszowej, odbyły się wojewódzkie mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych 6 x 800 m. Drużyna chłopców w kategorii młodzieży szkolnej zajęła bardzo dobre 2 miejsce, zostawiając w pokonanym polu 20 drużyn z całego województwa. To kolejny wielki sukces tej grupy uczniów naszej szkoły. Udowodnili oni, że ciężką pracą na lekcjach i poza nimi, można osiągnąć tak znaczące sukcesy. Dziękujemy im za duże zaangażowanie, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz uradują nas swoimi dobrymi wynikami. Drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Kuśmirczak, Kacper Ziejewski, Grzegorz Wolańczyk, Karol Wilczyński, Filip Kukiełka, Piotr Sikora. W tym sukcesie swój wkład mieli również: Kuba Niedużak, Artur Kostrzycki oraz Szymon Steczkiewicz. W zawodach tych brali udział również uczniowie z klas 6 i młodszych, jednak bez większych sukcesów. Zajęli oni miejsce 20, w 22 drużynowej stawce. Wystąpili w składzie: Michał Pudełko, Tomasz Patałuch, Dawid Wolanin, Jakub Mulak, Tymoteusz Eisenbardt, Kacper Ważny oraz Maciej Pudełko. Mamy nadzieję, że w przyszłości, dzięki ciężkiej pracy, dojdą do formy starszych kolegów.

 

 


 

Powiatowe mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych.

 

W Lubaczowie odbyły się powiatowe mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych Drużyna chłopców klas 5-6 zajęła drugie miejsce, natomiast chłopcy z klas 7-8 wyraźnie wygrali rywalizację z innymi szkołami. Indywidualnie zwyciężył Jakub Kuśmirczak, drugi był Kacper Ziejewski, czwarty Filip Kukiełka, piąty Grzegorz Wolańczyk, a dziesiąty Karol Wilczyński. Wyniki świadczą o dominacji naszej drużyny w tej kategorii wiekowej. Skład drużyn młodszej: Jakub Mulak, Tymoteusz Eisenbardt, Kacper Ważny, Hubert Urbańczyk, Dawid Wolanin, Maciej i Michał Pudełko. Obie drużyny awansują na szczebel zawodów rejonowych.Gratulujemy sukcesów!

 

 


 

Jesteśmy mistrzami województwa w Sztafecie Olimpijskiej!

 

       Na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli, odbyły się wojewódzkie mistrzostwa z cyklu Festiwal sztafet. Są to zawody, w których rywalizują szkolne drużyny w biegach sztafetowych, rozstawnych, na różnych dystansach, w zależności od kategorii wiekowej (4x100 m, 4x400 m, 400-300-200-100 m, 800-400-200-100 m). Drużyna z naszej szkoły wzięła udział w sztafecie olimpijskiej, igrzysk młodzieży, czyli sztafecie 800-400-200-100 m., w składzie: Jakub Kuśmirczak - 800 m, Filip Kukiełka - 400 m, Kacper Ziejewski - 200 m,
Grzegorz Wolańczyk - 100 m. W rezerwie pozostawał Piotr Sikora. Uczestnicy zawodów zostali losowo podzieleni na dwie serie startowe - 11 i 10 drużyn. Nasi chłopcy w swojej serii startowej, odnieśli bardzo wyraźne zwycięstwo, które było wynikiem bardzo szybkich biegów i wzorowych, niemalże, zmian pałeczki sztafetowej. Po przeanalizowaniu czasów osiąganych przez obie serie, okazało się, że z wynikiem 4,01,11, odnieśliśmy wyraźne zwycięstwo, z przewagą nad drugą drużyną ponad 10 sekund. W pokonanym polu, zostawiliśmy 20 zespołów z innych szkół. Jest to ogromny sukces uczniów naszej szkoły. Dziękujemy chłopcom wspaniałej postawy sportowej, gratulujemy i spodziewamy się dalszych sukcesów!

 

 


Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych nasze!

 

     W piękny, słoneczny dzień, 30 września 2023 w Lubaczowie, odbyły się mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Wszystkie nasze drużyny, jakie w tym dniu wystawiła nasz szkoła, zwyciężyły w swoich kategoriach wiekowych - dziewczęta i chłopcy klas 7-8 oraz chłopcy klas 6 i młodsi. Wspaniały sukces zapewnili nam: klasy 7-8:Kuba Niedużak, Grzegorz Wolańczyk, Filip Kukiełka, Karol Wilczyński, Kacper Ziejewski, Jakub Kuśmirczak oraz Szymon Steczkiewicz. Klasy 6 i młodsi: Michał Pudełko, Maciej Pudełko, Kacper Ważny, Tymoteusz Eisenbardt, Dawid Wolanin oraz Jakub Mulak. Gratulujemy zwycięzcom!

 

 


 

Jakub Kuśmirczak mistrzem województwa!

 

     28 września 2023r. na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli odbyły się wojewódzkie, indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce. Piękny stadion w opinii naszej młodzieży, był dla naszych uczniów wyjątkowo przychylny. W biegu na 100 m. Jakub Kuśmirczak wywalczył historyczny tytuł mistrza województwa, ustanawiając rekord szkoły wynikiem 11,97 sek. Wspaniały  sukces spotęgował Kacper Ziejewski, zajmując 3 miejsce w biegu na 300 m, z rekordem szkoły  i wynikiem 42,17 sek. Oprócz nich w zawodach udział wzięli: Grzegorz Wolańczyk w skoku w dal i Kuba Niedużak w pchnięciu kulą. Gratulujemy chłopcom sukcesów i wspaniałych wyników!

 

 


 

Wielki sukces sportowy

 

      W Lubaczowie odbyły się indywidualne powiatowe mistrzostwa młodzieży w lekkiej atletyce. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Kuśmirczak w biegu na 100 m, Piotr Sikora i Kacper Ziejewski w biegu na 300 m, Grzegorz Wolańczyk w skoku w dal, Kuba Niedużak  w pchnięciu kulą i Filip Kukiełka w biegu na 1000m. Nasi uczniowie wykazali się wyśmienitą formą na tle rywali z innych szkół, wygrywając (wraz z dziewczętami) 10 miejsc na podium z 30 możliwych. Mistrzami powiatu w swoich konkurencjach zostali:  Jakub Kuśmirczak, Kacper Ziejewski, Filip Kukiełka. 3 miejsce zajął Kuba Niedużak . Wszyscy uzyskali kwalifikacje do zawodów wojewódzkich. Gratulujemy!

 

 


 

MISTRZOWIE Powiatu w Czwórboju

 

           19 maja 2018 roku w Wielkich Oczach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Atletycznym. Gminę Narol w kategorii chłopców i dziewcząt  reprezentowały drużyny z naszej szkoły. Po wielkich sportowych zmaganiach w obu kategoriach  zdobyliśmy I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu”. Zwycięską drużynę dziewcząt tworzyły: Oliwia Nowicka, Julia Świętojańska, Amelia Słoniec, Amelia Kuśmirczak, Klaudia Dziuraniuk, Magda Chmielowiec i Aleksandra Słoniec. Zwycięską drużynę chłopców tworzyli: Patryk Gmiterek, Bartłomiej Gmiterek, Szymon Nowicki, Adrian Saran, Norbert Słoniec i Cyprian Górniak. Gratulujemy  wszystkim sportowcom i ich opiekunom panu Romanowi Cichowskiemu i panu Maciejowi Patałuchowi.  Naszym sportowcom życzymy również wspaniałych wyników na Igrzyskach Wojewódzkich, które odbędą się  29 i 30 maja 2018 r. w Rzeszowie.

 

 


 

Najlepsi w Gminie Narol w „Baw się z nami”

 

          W dniu 24 kwietnia 2018 r na naszym  boisku sportowym „ORLIK”  odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej   „BAW  SIĘ  Z NAMI”. Startowało 3 drużyny, które miały do wykonania sześć zadań sprawnościowych. Zawodnicy  byli wspaniale przygotowani, dlatego rywalizacja była bardzo mocna. Oto wyniki:

 • I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Narolu

 • II miejsce – Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

 • III miejsce – Szkoła Podstawowa w Łukawicy

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Małym sportowcom z naszej szkoły gratulujemy zwycięstwa. W dniu 28 kwietnia w zmaganiach powiatowych drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce. Panu Waldemarowi Gmiterkowi, który przygotowywał uczniów dziękujemy!

 

 


 

Mistrzowie Powiatu

 

        W dniu 07.04.2018r. odbyły się w Lubaczowie Powiatowe Igrzyskach  w  drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.
W Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców nasi uczniowie zdobyli I miejsce i tytuł „Mistrza Powiatu”, a w kategorii dziewcząt II miejsce. Natomiast w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt nasze uczennice zajęły III miejsce.
Gratulujemy sukcesów naszym sportowcom i ich opiekunom :panu Romanowi Cichowskiemu, panu Maciejowi Patałuchowi, panu Waldemarowi Gmiterkowi i panu Wiktorowi Pawelcowi.

 

 


 

Mistrzowie Powiatu

 

      W dniu 30.09.2017r odbyły się w Oleszycach  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych drużynowych biegach przełajowych.
W kategorii dziewcząt   nasze uczennice zdobyły  I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu”.
Natomiast  w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców nasi uczniowie zdobyli I miejsce i tytuł „Mistrza Powiatu”, a w kategorii dziewcząt II miejsce. Podczas zawodów rejonowych 6 października 2017r. w Przemyślu nasze drużyny zajęły w swoich kategoriach miejsca: V, IV i VI.
Gratulujemy sukcesów naszym sportowcom i ich opiekunom panu Romanowi Cichowskiemu i panu Maciejowi Patałuchowi !

 

 

 

 


 

Uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego

 

             29 września 2017r. w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego współzawodnictwa szkół za rok 2016/2017.

            Nasza szkoła, na 16 szkół biorących udział w sportowych zmaganiach  zajęła II  miejsce  we Współzawodnictwie Sportowym Szkół z terenu powiatu lubaczowskiego.   Natomiast na sklasyfikowanych 632 szkół podstawowych w województwie podkarpackim zajęliśmy 55 miejsce. Brawo!!!

            Nasza Gmina Narol we Współzawodnictwie Sportowym Szkół zajęła I miejsce  w powiecie i 27 w województwie.

            Dziękujemy uczniom i ich opiekunom oraz wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju sportu w naszej  SZKOLE  I  GMINIE. 

 

 


 

Drużyna chłopców MISTRZAMI Powiatu w Czwórboju

 

        20 maja 2017 roku w Lubaczowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Atletycznym. Gminę Narol w kategorii chłopców i dziewcząt  reprezentowały drużyny z naszej szkoły. Po wielkich sportowych zmaganiach drużyna chłopców  zdobyła I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu” natomiast dziewczęta zajęły II miejsce. Zwycięską drużynę tworzyli: Paweł Gmiterek, Patryk Gmiterek, Patryk Borkowski, Kamil Kopciuch i Karol Knap. Gratulujemy  wszystkim sportowcom i ich opiekunom panu Romanowi Cichowskiemu i panu Maciejowi Patałuchowi.  Naszym chłopcom życzymy również wspaniałych wyników na Igrzyskach Wojewódzkich, które odbędą się 31 maja 2017r. w Rzeszowie.

 

 

 


 

„Baw się z nami”

        W dniu 19 maja na naszym  boisku sportowym „ORLIK”  odbył się Gminny Konkurs Sportowy dla klas I-III „BAW  SIĘ  Z NAMI”. Startowało 3 drużyny, które miały do wykonania sześć zadań sprawnościowych. Zawodnicy  byli wspaniale przygotowani, dlatego rywalizacja była bardzo mocna. Oto wyniki:

 • I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Narolu

 • II miejsce – Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

 • III miejsce – Zespół Szkół w Łukawicy

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Małym sportowcom z naszej szkoły gratulujemy zwycięstwa  i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach powiatowych, które odbędą się 23 maja, a pani Teresie Mroczek, która przygotowywała uczniów dziękujemy!

 

 

 


 

Mistrzynie Powiatu w Piłce Ręcznej

 

10 grudnia  201 roku  w  Zespole Szkół w Wielkich Oczach  odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini piłce ręcznej dziewcząt. Gminę Narol  reprezentowała drużyna z naszej szkoły. Po wielkich sportowych zmaganiach nasze dziewczęta wywalczyły I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu”.   Zwycięską drużynę tworzyły:  Wiktoria Wróbel, Oliwia Marek, Klaudia Byra, Karolina Gębala, Maja Saran, Amelia Hass, Gabriela Ważna, Dominika Nisztuk, Oliwia Nowicka, Klaudia Dziuraniuk i Magda Chmielowiec.  Gratulujemy dziewczętom i opiekunowi panu Maciejowi Patałuchowi  oraz życzymy również wspaniałych wyników na Igrzyskach Wojewódzkich.

 

 

 


 

Uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego

 

        4 października w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego współzawodnictwa szkół za rok 2015/2016. Nasza szkoła, na 18 szkół biorących udział w sportowych zmaganiach  zajęła II  miejsce  we Współzawodnictwie Sportowym Szkół z terenu powiatu lubaczowskiego. Puchar z rąk Starosty Powiatu Józefa Michalika otrzymał pan dyrektor Wiesław Zdybek.  Natomiast na sklasyfikowanych 683 szkół podstawowych w województwie podkarpackim zajęliśmy 59 miejsce. Brawo! Nasza Gmina Narol we Współzawodnictwie Sportowym Szkół  zajęła I miejsce  w powiecie i 34 w województwie. Dziękujemy uczniom i ich opiekunom oraz wszystkim, którzy przyczyniają się do rozwoju sportu w naszej  SZKOLE  I  GMINIE

 

 


 

Mistrzowie Powiatu

           W dniu 01.10.2016r odbyły się w Lubaczowie Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych na dystansie 10x800m. W kategorii dziewcząt i chłopców nasi uczniowie zdobyli I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu”.

 

Zwycięskie drużyny tworzyli:

Kategoria dziewcząt                                   Kategoria chłopców

1.Nisztuk Dominika                                          1. Borkowski Patryk

2.Saran Maja                                                  2. Kopciuch Kamil

3.Chanas Julia                                                3. Knap Karol

4.Skiba Alaksandra                                         4. Przednowek Karol

5.Ważna Gabriela                                           5. Stupak Przemyslaw

6.Świętojańska Julia                                        6. Chapko Paweł

7.Nowicka Oliwia                                            7. Kucybała Łukasz

8.Dobrucka Katarzyna                                     8. Marynicz Wociech

9.Gębala Karolina                                           9. Szczepaniuk Dawid

10.Chmielowiec Magdalena                            10. Gmiterek Patryk

11.Wróbel Wiktoria                                       11. Gmiterek Paweł

 

       Gratulujemy sukcesów naszym sportowcom i ich opiekunom panu Romanowi Cichowskiemu i panu Maciejowi Patałuchowi i życzymy dalszych sukcesów 13 października 2016r.  w Przemyślu, gdzie odbędzie się etap rejonowy.

 

 


 

Sukcesy sportowe

W dniu 17 września 2016 roku w Lubaczowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce. Naszą szkołę reprezentowało 16 zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców.

Wyniki przedstawiają się następująco:
 

 • I miejsce Dawid Szczepaniuk VIC – bieg 60m

 • I miejsce Patryk Gmiterek VB – bieg 1000m

 • I miejsce Gabriela Ważna VIA– bieg 600m

 • I miejsce Katarzyna Dobrucka VIB – skok w dal

 • II miejsce Patryk Borkowski VIA – skok w dal

 • III miejsce Karolina Gębala VIA –bieg 60m

 

 • III miejsce Aleksandra Skiba VIC – skok w dal   

 • III miejsce Wojciech Marynicz VIC – bieg 1000m

 • V miejsce Magda Chmielowiec VC – rzut p.p.

 • VI miejsce Maja Saran VIA – rzut p.p.

 

Naszym sportowcom i opiekunom panu Romanowi Cichowskiemu i panu Maciejowi Patałuchowi gratulujemy i  życzymy  kolejnych wspaniałych wyników.
My wszyscy mocno będziemy trzymać kciuki za pierwszą szóstkę uczniów, która 27 września będzie rywalizować o jak najlepsze miejsca w Rzeszowie. Powodzenia!!!!

 

 


„Baw się z nami”;

               W dniu 4 czerwca na naszym  boisku sportowym „ORLIK”  odbył się Powiatowy Konkurs Sportowy dla klas I-III „BAW  SIĘ  Z NAMI”. Startowało 6 drużyn, które miały do wykonania sześć zadań sprawnościowych. Zawodnicy  byli wspaniale przygotowani, dlatego rywalizacja była bardzo mocna. Drużyna z naszej szkoły zajęła II miejsce. Brawo!
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Małym sportowcom oraz pani Grażynie Wiciejowskiej i pani Magdalenie Dzida które przygotowywały uczniów gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Gminy.

 

 


 

Oskar Łazar najlepszy w województwie

 

        1 czerwca 2016 roku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w  Czwórboju LA w Rzeszowie. Powiat lubaczowski reprezentowała  drużyna chłopców z naszej szkoły w składzie: Oskar Łazar, Marcin Nisztuk, Kamil Zielonka, Patryk Borkowski, Damian Czereczun i Kacper Kuśmirczak . Po bardzo zaciekłej rywalizacji nasi sportowcy zajęli X miejsce. Wielkie brawa!
Szczególne gratulacje kierujemy w stronę Oskara Łazara z klasy VI A, który  rewelacyjnie spisał się  w punktacji indywidualnej zdobywając 277 punktów a tym samy I miejsce. Brawo!!!
Naszym sportowcom i opiekunowi panu Romanowi Cichowskiemu gratulujemy i  życzymy  kolejnych wspaniałych wyników.

 

 


 

Mistrzowie Powiatu w Czwórboju

 

           28 maja 2016 roku w Lubaczowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Atletycznym. Gminę Narol w kategorii chłopców  reprezentowała drużyny z naszej szkoły. Po wielkich sportowych zmaganiach  zdobyliśmy I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu”. Zwycięską drużynę tworzyli: Oskar Łazar, Marcin Nisztuk, Kamil Zielonka, Patryk Borkowski, Damian Czereczun i Kacper Kuśmirczak.  Gratulujemy sportowcom i ich opiekunowi panu Romanowi Cichowskiemu oraz życzymy również wspaniałych wyników na Igrzyskach Wojewódzkich.

 

 


 

Mistrzynie Powiatu w Trójboju

 

      21 maja 2016 roku w Lisich Jamach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Trójboju LA  Gminę Narol w kategorii chłopców i dziewcząt reprezentowały drużyny z naszej szkoły. Po wielkich sportowych zmaganiach I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu” zajęły dziewczęta z naszej szkoły. W skład zwycięskiej drużyny wchodzą : Zuzanna Wolanin, Amelia Słoniec Magda Chmielowiec, Aleksandra Hypiak, Julia Dziuraniuk i Julia Świętojańska. Drużyna chłopców zajęła miejsce III.   Gratulujemy sportowcom i ich opiekunom a drużynie dziewcząt   życzymy również wspaniałych wyników na Igrzyskach Wojewódzkich.

 

 


 

Mistrzynie Powiatu w Unihokeju

 

      14 listopada 2015 roku  w Oleszycach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Unihokeju Dziewcząt. Gminę Narol  reprezentowała drużyna z naszej szkoły. Po wielkich sportowych zmaganiach nasze dziewczęta wywalczyły I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu”.   Zwycięską drużynę tworzyły: Gabriela Kościółek, Kinga Kornaga, Julia Obirek, Wikoria Wróbel, Oliwia Marek, Izabela Żańczak, Klaudia Byra, Weronika Kudyba, Dominika Wielgosz i Karolina Gębala.  Gratulujemy dziewczętom i opiekunowi panu Maciejowi Patałuchowi  oraz życzymy również wspaniałych wyników na Igrzyskach Wojewódzkich.

 

 

 

 


 

Sukcesy sportowe Oskara i Patryka

 

 

         20 października 2015 roku w Kolbuszowej odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  indywidualnych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. Powiat lubaczowski reprezentowali miedzy innymi Oskar Łazar z klasy VI a i Patryk Gmiterek z klasy IV b. Po bardzo zaciekłej rywalizacji  Oskar zajął V miejsce w biegu na 1000m a Patryk miejsce VIII w biegu na 500m. Wielkie brawa dla naszych biegaczy.

Szczególne gratulacje kierujemy w stronę Oskara, który również rewelacyjnie spisał się na zawodach wojewódzkich w Rzeszowie  w dniu 29 września zajmując w biegu na 60 metrów IV miejsce a tym samym ustanowił nowy rekord szkoły, który wynosi 8,42. Brawo!!!

Naszym sportowcom i opiekunom panu Romanowi Cichowskiemu i panu Maciejowi Patałuchowi gratulujemy i  życzymy  kolejnych wspaniałych wyników.

 

 

 


 

 

Nasza szkoła najlepsza w Powiecie

        

        9 października w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego współzawodnictwa szkół za rok 2014/2015. Nasza szkoła, na 19 szkół biorących udział w sportowych zmaganiach  zajęła I miejsce  we Współzawodnictwie Sportowym Szkół z terenu powiatu lubaczowskiego otrzymując tytuł Najlepszej Szkoły w Powiecie. Mistrzowski puchar z rąk Starosty Powiatu Józefa Michalika otrzymał pan dyrektor Wiesław Zdybek. Na sklasyfikowanych 158 gmin w województwie podkarpackim  zajęliśmy 16 miejsce, natomiast na 705 szkół startujących we współzawodnictwie 24 miejsce. BRAWO!!!   Słowa podziękowania za wspaniałe przygotowanie naszych uczniów skierowane zostały również do naszych nauczycieli pana Macieja Patałucha i pana Romana Cichowskiego, którzy  otrzymali również pamiątkowe dyplomy i puchary. My również dołączamy się do tych wszystkich gratulacji i życzymy powtórzenia sukcesu w kolejnych latach. Przypominamy, że na przestrzeni 15 lat to już piąty taki tytuł. Wcześniej Mistrza Powiatu otrzymaliśmy latach 2002/2003, 2005/2006, 2006/2007, 2011/2012. GRATULACJE!!!

 

 


 

 

Sukces sportowy w Lubaczowie

 

      W sobotę, 12 września 2015 roku na obiekcie sportowym  Szkoły Podstawowej nr 2 odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w L.A. Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę i osiągnęli wysokie wyniki sportowe.

Bieg na 60 metrów:

I miejsce – Kinga Kornaga Mistrz Powiatu

Skok w dal:

I miejsce –  Kamil Zielonka Mistrz Powiatu

III miejsce – Jakub Bundyra

IV miejsce -  Kacper Kuśmirczak

Bieg na 60 metrów:

I miejsce - Oskar Łazar Mistrz Powiatu

III miejsce – Damian Czereczun

IV miejsce – Marcin Nisztuk

Bieg na 1000 metrów:

IV miejsce – Bartosz Gałka

Gratulujemy naszym sportowcom i opiekunom panu Maciejowi Patałuchowi i panu Romanowi Cichowskiemu. 
Kinga, Oskar, Kamil  będą reprezentować nasz powiat 29 września na zawodach wojewódzkich w Rzeszowie. Trzymamy kciuki !

 

 

 

 


 

Mistrzostwo Rejonu dla najmłodszych

 

       W dniu 11 czerwca w Przemyślu  odbyły Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w konkursie „Baw się z nami” dla uczniów klas I-III. Drużyny reprezentujące poszczególne powiaty rejonu przemyskiego  rywalizowały w konkurencjach sprawnościowych o tytuł Mistrza Rejonu. Najlepsi okazali się mali sportowcy z naszej szkoły, którzy reprezentowali powiat lubaczowski a tym samym zdobyli tytuł „Mistrza Rejonu”. Wielkie gratulacje dla całej drużyny. Tym większy to sukces ponieważ w historii naszej szkoły po raz pierwszy udało się najmłodszym  zdobyć taki tytuł. Będziemy mocno trzymać kciuki na zawodach wojewódzkich, które odbędą się 19 czerwca w Głogowie Małopolskim. Dziękujemy również pani Bożenie Kogut, pani Małgorzacie Pietruch, pani Danucie Skalskiej, które cały rok pracowały z uczniami oraz panu Maciejowi Patałuchowi, który prowadził drużynę do takich sukcesów.

 

 


 

Wicemistrzowie Województwa w Czwórboju

 

         3 czerwca 2015 roku w Rzeszowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Po wielkich sportowych zmaganiach w  kategorii czwórbój  lekkoatletyczny chłopców zdobyliśmy II miejsce i tytuł „Wicemistrza Województwa”,  natomiast 2 czerwca  w kategorii czwórbój lekkoatletyczny  dziewcząt zajęliśmy IX miejsce. Gratulujemy sportowcom i ich opiekunom  panu Romanowi Cichowskiemu i panu Maciejowi Patałuchowi i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

 

 


 

Mistrzostwo Powiatu dla naszych najmłodszych

 

               W dniu 30 maja nasza szkoła była organizatorem Powiatowego Turnieju Sportowego „Baw się z nami” dla uczniów klas I-III. Drużyny z  5 gmin bardzo zaciekle rywalizowały w konkurencjach sprawnościowych o tytuł Mistrza Powiatu. Po bardzo skrupulatnym podliczeniu wszystkich punktów najlepsi okazali się mali sportowcy z naszej szkoły, a tym samym zdobyli tytuł „Mistrza Powiatu”. Gratulujemy i życzymy sukcesów w na zawodach w Przemyślu, które odbędą się 11 czerwca. Zwycięska drużynę tworzą: Zuzanna Wolanin,  Oliwia Nowicka, Julia Świetojańska, Aleksandra Słoniec, Tobiasz Eisenbardt, Bartosz Gmiterek, Patryk Gmiterek, Sebastian Nowicki,  Michał Zarębski.

 

 


 

Mistrzowie Powiatu w Trójboju

 

            23 maja 2015 roku w Cieszanowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym. Po wielkich sportowych zmaganiach w  kategorii 3-bój  lekkoatletyczny dziewcząt uzyskaliśmy 467 pkt. a tym samym zdobyliśmy I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu”, natomiast w kategorii chłopców przy zdobytych 346 punktach zajęliśmy II miejsce. Gratulujemy sportowcom i ich opiekunom panu Maciejowi Patałuchowi i panu  Romanowi Cichowskiemu oraz życzymy dziewczętom  wspaniałych wyników na Igrzyskach Wojewódzkich, które odbędą się 16 czerwca w Rzeszowie. W skład zwycięskiej drużyny wchodzą: Katarzyna Dobrucka, Justyna Szubart, Dominika Nisztuk, Klaudia Byra, Gabriela Ważna i Karolina Gębala.

 

 


 

Mistrzowie Powiatu w Czwórboju

 

         16 maja 2015 roku w Lisich Jamach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Atletycznym. Po wielkich sportowych zmaganiach w  kategorii czwórbój  lekkoatletyczny chłopców zdobyliśmy I miejsce i tytuł „Mistrza Powiatu”, natomiast w kategorii dziewcząt zajęliśmy II miejsce. Gratulujemy sportowcom i ich opiekunom  panu Romanowi Cichowskiemu i panu Maciejowi Patałuchowi oraz życzymy chłopcom  wspaniałych wyników na Igrzyskach Wojewódzkich. W skład zwycięskiej drużyny wchodzą: Michał Krućko, Jakub Stasik,Dominik Kumorek, Bartosz Wolanin, Oskar Łazar, Hubert Sycz, Andrzej Chapko i Patryk Schab.

 

 

 


 

Gminny turniej sportowy „Baw się z nami” rozstrzygnięty

 

Już po raz kolejny nasza szkoła była organizatorem gminnego turnieju sportowego „Baw się z nami” dla uczniów klas I-III. Drużyny z poszczególnych szkół 14 maja rywalizowały w konkurencjach sprawnościowych zgodnie z regulaminem turnieju. Zawodnicy byli wspaniale przygotowani, dlatego walka sportowa była wśród naszych najmłodszych bardzo zacięta. Oto wyniki:

 • I miejsce –  17,5 pkt –  Szkoła Podstawowa w Narolu

 • II miejsce – 17 pkt –    Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

 • III miejsce -  7,5pkt -   Zespół Szkół w Łukawicy

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast dwie pierwsze będą reprezentować Gminę Narol na zawodach powiatowych, które odbędą się 30 maja również w naszej szkole. Gratulujemy sportowcom i  ich opiekunom oraz życzymy jak najlepszych wyników w kolejnych zmaganiach.

 

 

 


 

 

Podsumowanie wyników sportowych za I półrocze w roku szkolnym 2014/20155

 

Indywidualne mistrzostwa w LA Cieszanów

 

Chłopcy:

 

1.    60m.              

4.0pt"> Ø  I   miejsce Patryk Schab

Ø  II  miejsce Bartosz Wolanin

2.    Skok w dal                

Ø  I   miejsce Jakub Stasik

Ø  III  miejsce Oskar Łazar

3.     Rzut piłeczką palantową            

Ø  II   miejsce Dominik Kumorek

4.    1000m.                         

Ø  III   miejsce Łukasz Gwozda

 

Dziewczęta: 

 

1.    60m.

Ø  I miejsce Jolanta Ważna     

Ø  III miejsce Julia Rysiowska 

2.    600m.

Ø  I miejsce  Wiktoria Piątek

Ø  V   miejsce  Wiktoria Matiasowicz

3.    Rzut piłeczką palantową                

Ø  V   miejsce  Martyna Farion

Ø  VII miejsce Kamila Gałka   

4.     Skok w dal            

Ø  V   miejsce  Gabriela Kościółek

 

Na zawodach wojewódzkich w Rzeszowie 30 września 2014 r. nasza drużyna wywalczyła 3 dyplomy:

 

·         IV miejsce i rekord szkoły – rzut piłeczka palantową /54,5m/ Dominik Kumorek

·         V miejsce – bieg na 60m /8,91/ Jolanta Ważna

·         VI miejsce i rekord szkoły – 600m /1.58,58/ - Wiktoria Piątek

 

Indywidualne biegi przełajowe Lubaczów

 

·         IV miejsce na 500m Julia Chanas

·         II miejsce na 1000m Jolanta Ważna

 

Piłka ręczna

 

·         II miejsce dziewcząt ichłopców w powiecie

 

Unihokej

 

·         I miejsce w powiecie dziewcząt

·         II  miejsce w powiecie chłopców

·         IV miejsce w półfinale wojewódzkim dziewcząt

 

Koszykówka

 

·         V miejsce chłopców

 

Mikołajkowy turniej w piłce nożnej w Horyńcu Zdroju

 

·         I miejsce chłopców

 


 

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

 

        3 października 2014 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Lubaczowie odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego współzawodnictwa szkół z rok  szkolny 2013/2014. Nasza szkoła w tym współzawodnictwie zajęła II miejsce w powiecie.. Gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przez cały ubiegły rok godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych i przyczynili się do takiego zaszczytnego miejsca..

 

 

 


 

Sportowe sukcesy naszych uczniów

 

          20 września w Cieszanowie odbyły się Powiatowe  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce. Naszą szkołę  reprezentowało 13 zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców. Wyniki przedstawiają się następująco:

 

Chłopcy 60m.

 • 1 miejsce Patryk Schab

 • 2 miejsce Bartosz Wolanin

 Skok w dal

 • 1 miejsce Jakub Stasik

 • 3 miejsce Oskar Łazar

Rzut piłeczką palantową

 • 2 miejsce Dominik Kumorek

Chłopcy 1000m

 • 3 miejsce Łukasz Gwozda

Dziewczęta 60m

 • 1 miejsce  Jolanta Ważna

 • 3 miejsce  Julia Rysiowska

600m

 • 1 miejsce   Wiktoria Piątek

 • 5 miejsce  Wiktoria Matjasowicz

Rzut piłeczką palantową

 • 5 miejsce  Martyna Farion

 • 7 miejsce Kamila Gałka

Skok w dal

 • 5 miejsce  Gabriela Kościółek

 

        30 września  na zawodach wojewódzkich w Rzeszowie  nasza drużyna wywalczyła trzy dyplomy:

 • IV miejsce i rekord szkoły – rzut piłeczką palantową (44,5m.) Dominik Kumorek

 • V miejsce - 60m (8,91) Jolanta  Ważna

 • VI miejsce i rekord szkoły – 600m (1,58,58) Wiktoria Piątek.

Gratulujemy uczniom i ich opiekunom: panu Maciejowi Patałuchowi i panu Romanowi Cichowskiemu.

 

 

 

 

 


 

Sukces najmłodszych w Przemyślu

 

          9 czerwca w Przemyślu odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w konkursie „Baw się z nami”. Drużyna z naszej szkoły po zwycięstwie na szczeblu gminy i powiatu reprezentowała powiat lubaczowski na zawodach rejonowych. Po zaciętej rywalizacji stanęli na podium zajmując III miejsce.  Małym sportowcom oraz pani Teresie Mroczek i panu Maciejowi Patałuchowi, którzy przygotowywali uczniów gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

 

 


 

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

 

 

      22 października 2013 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Lubaczowie odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego współzawodnictwa szkół za rok szkolny 2012/2013. Nasza szkoła w tym współzawodnictwie zajęła III miejsce w powiecie. Natomiast dzięki osiągniętym wysokim wynikom wszystkich szkół naszej gminy pan Daniel Lomber – Sekretarz Miasta i Gminy w Narolu otrzymał puchar dla Najlepszej Gminy w Powiecie.

Na 159 sklasyfikowanych gmin w województwie podkarpackim zajęliśmy jako Gmina Narol 38 miejsce. Słowa podziękowania skierowane zostały również do naszych nauczycieli: pani Grażyny Wiciejowskiej za wspaniałe przygotowanie uczniów klas III do konkursu „Baw się z nami”/I miejsce w gminie i powiecie oraz III miejsce w rejonie/ oraz pana Macieja Patałucha za sukcesy sportowe w klasach IV-VI.

Oprócz tego 24 października Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego w Warszawie na pamiątkę 60-lecia działalności Szkolnych Związków Sportowych dla wybitnych działaczy sportowych przyznał pamiątkowe medale, które wręczane były na uroczystej Gali 25 października 2013r. w Rzeszowie. Bardzo cieszymy się

i gratulujemy panu Maciejowi Patałuchowi, który za swoją pracę jako nauczyciel wychowani fizycznego i osiągane sportowe sukcesy z uczniami został nagrodzony takim MEDALEM.  

 

 


 

 

Sukcesy sportowe Partycji Cielniak

 

 

       5 października 2013 roku w Lubaczowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  indywidualnych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. Nasza biegaczka Patrycja Cielniak z kl. VIa  zajęła III miejsce i będzie walczyć 17 października w Kolbuszowej o jak najlepsze miejsce w województwie. Patrycja brała również udział 21 września 2013r. w  Powiatowych Indywidulanych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w Cieszanowie zajmując II miejsce w biegu na 60 metrów oraz  1 października 2013 roku w Rzeszowie X miejsce w województwie. Gratulujemy Patrycji i jej opiekunowi panu Maciejowi Patałuchowi i  życzymy  kolejnych wspaniałych wyników.

 

 

 

 


 

 

„Baw się z nami”

 

               16 maja na naszym nowym  boisku sportowym „ORLIK”  odbył się Gminny Konkurs Sportowy dla klas I-III „BAW  SIĘ  Z NAMI”. Startowało 4 drużyny, które miały do wykonania sześć zadań sprawnościowych. Zawodnicy  byli wspaniale przygotowani, dlatego rywalizacja była bardzo mocna. Oto wyniki:

 • I miejsce - 26 pkt. - Szkoła Podstawowa w Narolu

 • II miejsce - 23 pkt. - Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

 • III miejsce - 11,5 pkt. - Szkoła Podstawowa w Łówczy.

 • IV miejsce - 9,5 pkt. - Zespół Szkół w Łukawicy.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Drużyna z naszej szkoły będzie reprezentować Gminę Narol na zawodach powiatowych 6 czerwca, które odbędą się również w naszej szkole. Małym sportowcom oraz pani Grażynie Wiciejowskiej, która przygotowywała uczniów gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

 

 

 


 

 

Mistrzynie Powiatu w Unihokeju.

 

 

          17 listopada 2012roku  w Oleszycach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Gminę Narol  reprezentowała drużyna z naszej szkoły. Po wielkich sportowych zmaganiach nasze dziewczęta wywalczyły I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu”.   Zwycięską drużynę tworzyły: Wiktoria Szubart, Wiktoria Schab, Izabela Gmiterek, Maja Chapko, Aleksandra Pachla, Klaudia Przednowek, Zuzanna Wielgosz, Wiktoria Krzyczkowska, Julia Stupak, Patrycja Cielniak i Patrycja Mączka. Gratulujemy dziewczętom i opiekunowi panu Maciejowi Patałuchowi  oraz życzymy również wspaniałych wyników na Igrzyskach Wojewódzkich.

 

 


 

 

Wicemistrzostwo Polski dla Pawła Sigłowego

 

        15 października 2011roku w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate FUDOKAN. W mistrzostwach tych uczestniczył uczeń naszej szkoły Paweł Sigłowy z klasy VIc, który na co dzień trenuje w sekcji karate tradycyjnego Fudokan pod okiem sensei Alicji Pałczyńskiej w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

W rozgrywanej konkurencji JIU - IPPON  KUMITE Paweł zajął II miejsce zdobywając tytuł WICEMISTRZA  POLSKI. Cała społeczność szkolna gratuluje sukcesów,  dziękuje za godne reprezentowanie naszego region i życzy dalszych sportowych osiągnięć.

 

 


 

 

Mistrzowie Powiatu w Biegach Przełajowych.

 

           15 października 2011 roku w Lubaczowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. Gminę Narol w kategorii chłopców i dziewcząt reprezentowały drużyny z naszej szkoły. Po wielkich sportowych zmaganiach w obu kategoriach zdobyliśmyI miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu”. 

O zwycięstwo dzielnie walczyli: Katarzyna Krupa, Wiktoria Schab, Magdalena Natyna, Natalia Piątek, Kinga Zaborniak, Anna Kowalczuk, Małgorzata Mazurkiewicz, Joanna Wołoszyn, Iwona Wielgosz i Dominika Lasota oraz Krzysztof Sycz, Mateusz Gmiterek, Arkadiusz Korda, Waldemar Czop, Tomasz Matyjasowicz, Filip Gmierek, Adrian Krzaczkowski, Damian Marek, Łukasz Gmiterek, Bartłomiej Piątek, Andrzej Nisztuk i Jakub Rogala. Gratulujemy sportowcom i ich opiekunom panu Maciejowi Patałuchowi i panu Romanowi Cichowskiemu oraz życzymy również wspaniałych wyników na zawodach rejonowych w Przemyślu, które odbędą się wiosną 2012 roku.

 

 

 


 

 

 

POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE LUBACZÓW - 01.10.2011.

 

        1 października 2011r w Lubaczowie odbyły się powiatowe zawody w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa w we wszystkich kategoriach wiekowych. Miejsca na podium i awanse na zawody wojewódzkie wywalczyli:

 

1 miejsce Bartłomiej Piątek

2 miejsce Katarzyna Krupa

 4 miejsce Zuzanna Wielgosz

 


 

 

XIV Memoriał im. Władysława Korzeniowskiego

 

 

We wtorek, 27 września odbyły się w Płazowie biegi w ramach XIV Memoriału im. Władysława Korzeniowskiego. W biegowej rywalizacji wzięło udział 250 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu lubaczowskiego. Wszyscy startujący przy wielkim dopingu zgromadzonych kibiców dobiegli do mety. Oprócz rywalizacji indywidualnej prowadzona była również punktacja drużynowa, w której nasza szkoła podobnie jak i w latach poprzednich  była bezkonkurencyjna. Zwycięzcy w swoich kategoriach otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe a szkoła puchary ufundowane przez sponsorów.

 

Wyniki klasyfikacji  dla szkół podstawowych w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następujaco:

Kl. I – II 

 chłopcy:

1.    Stankiewicz Jakub – Ruda Różaniecka

2.    Gałka Bartosz - Łukawica

3.    Nisztuk Marcin  - Narol

dziewczęta:

1.     Górnia Anastazja - Łówcza

2.     Gałas Aleksandra – Ruda Różaniecka

3.     Szarek Izabela - Narol

Kl. III – IV

chłopcy :

1.     Łysiak Karol - Łówcza

2.     Farion Jakub – Ruda Różaniecka

3.     Rebizant Daniel - Łówcza  

dziewczęta :

1.   Szelestowska Joanna - Łówcza

2.   Stupak Julia - Narol

3.   Wielgosz Zuzanna  – Narol

KL. V-VI

chłopcy:

1. Piątek Bartłomiej - Narol

2.  Gmiterek Łukasz - Narol

3.  Gilarski Radosław - Łukawica

dziewczęta :

1. Krupa Katarzyna - Narol

2. Mrozek Weronika - Łówcza

3. Schab Wiktoria - Narol

 

W szkołach  podstawowych  startowało łącznie 192  uczniów, w tym

Narol – 110

Łukawica – 35

Ruda Różaniecka – 27

Łówcza - 20

 

Punktacja zbiorowa  - szkoły podstawowe

Chłopcy

Dziewczęta

I Narol - 74 pkt.

II Łukawica - 33 pkt.

III Łówcza - 31 pkt.

IV Ruda Róż. - 29 pkt.

I Narol - 90 pkt.

II Łówcza - 39 pkt.

III Ruda Róż. – 29 pkt

IV Łukawica - 7 pkt.

 

 

 


 

 

PIERWSZE SPORTOWE SUKCESY

 

          17 września 2011 r. odbyły się w Cieszanowie Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych mistrzostwach w LA. Naszą szkołę reprezentowało 14 sportowców, sześcioro z nich wywalczyło punktowane miejsca:

I miejsce - Bartłomiej Piątek  kl.VIa – bieg na 60 metrów

II miejsce – Katarzyna Krupa kl. VIc – bieg na  60 metrów

III miejsce – Łukasz Gmiterek kl. VIc – bieg na 60 metrów

II miejsce – Wiktoria Schab kl. Va – skok w dal

II miejsce – Kinga Witko kl. VIa – rzut piłeczką palantową

III miejsce – Damian Marek kl. VIb – skok w dal.

Gratulujemy uczniom i ich opiekunom. Bartek, Kasia, Łukasz i Wiktoria będą reprezentować  nasz powiat 4 października na zawodach wojewódzkich w Rzeszowie. Trzymamy kciuki.  

 

 

 


 

 

KOLEJNY SUKCES NASZYCH SPORTOWCÓW W CIESZANOWIE

 

          4 czerwca w Cieszanowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w 3-boju lekkoatletycznym chłopców  i dziewcząt. Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła II miejsce. Drużyna dziewcząt spisała się rewelacyjnie i zajęła I miejsce. O zwycięstwo dzielnie walczyły: Izabela Gmiterek, Wiktoria Schab, Wiktoria Szubart, Aleksandra Pachla i Anna Wolańczyk.  Dziewczęta te będą reprezentować nasz powiat 16 czerwca na zawodach wojewódzkich w Rzeszowie. Wszystkim dziewczynkom i chłopcom i  oraz opiekunowi  panu Maciejowi Patałuchowi bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 


 

SUKCES SPORTOWY W CIESZANOWIE

 

         Sobotnie przedpołudnie 14 maja zapisze się  w pamięci 6 osobowej drużyny chłopców z naszej szkoły. W tym dniu w Cieszanowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w 4-boju lekkoatletycznym chłopców  i dziewcząt. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła IV miejsce. Drużyna chłopców  spisała się rewelacyjnie i zajęła I miejsce. O zwycięstwo dzielnie walczyli: Filip Gmiterek, Łukasz Gmiterek, Mateusz Gmiterek, Bartłomiej Piątek, Przemek Kornaga i Krzysztof Wróbel. Wszystkim chłopcom i dziewczętom oraz opiekunom panu Romanowi Cichowskiemu i panu Maciejowi Patałuchowi bardzo serdecznie gratulujemy.

 

 

 


 

 

Osiągnięcia sportowe – I półrocze 2010/2011

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

Cieszanów 18 września 2010

  

      1. Piątek Bartłomiej - 1000m - 4 m w powiecie

      2. Wróbel Krzysztof - skok w dal - 3 m w powiecie   

      3. Kornaga  Przemysław - rzut p. pal. - 3 m w powiecie i 36 w województwie

      4. Krupa Katarzyna - 60 m - 4 m w powiecie i 50 w województwie

      5. Kogut Klaudia - skok w dal - 3 miejsce w powiecie

      6. Kic Anna - rzut p. pal. - 5 miejsce w powiecie

 

POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

LUBACZÓW - 02.10.2010.

 

1. Kornaga  Przemysław  - 1000 m - 4 m w powiecie i 34 w województwie

 

 Sztafetowe biegi przełajowe Lubaczów 09.10.2010

 

1 miejsce chłopców

3 miejsce dziewcząt

 

Piłka ręczna chłopców zawody powiatowe

Oleszyce 18 grudnia 2010r.

 

5 miejsce

 

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych sztafetowych  biegach przełajowych chłopców  i dziewcząt.

 

              Sobotnie przedpołudnie 9 października zapiszę się na długo w pamięci 12 osobowej drużyny chłopców z naszej szkoły. W tym dniu w Lubaczowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych sztafetowych  biegach przełajowych chłopców  i dziewcząt. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce.  Drużyna chłopców  spisała się rewelacyjnie i zajęła I miejsce. O zwycięstwo dzielnie walczyli: Filip Gmiterek, Łukasz Gmiterek, Mateusz Gmiterek, Artur Saran, Andrzej Nisztuk, Bartłomiej Piątek, Waldemar Czop, Piotr Stupak, Patryk Bujara i Przemysław Kornaga, zawodnicy rezerwowi : Jakub Rogala i Arkadiusz Korda. Wymienieni uczniowie będą reprezentować nasz powiat na zawodach rejonowych wiosną 2011r. Wszystkim chłopcom i dziewczętom oraz opiekunom panu Romanowi Cichowskiemu i panu Maciejowi Patałuchowi bardzo serdecznie gratulujemy.

 

 

Indywidualne zawody lekkoatletyczne

 

       Dnia 19 i 26 września 2009 r. w Cieszanowie odbyły się indywidualne mistrzostwa lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców. Dwójka naszych sprinterów zajęła w biegu finałowym 4 i 5 miejsce. Damian Brogowski zajął 2 miejsce w rzucie piłeczką palantową i na zawodach wojewódzkich zajął 40 miejsce

 

Indywidualne biegi przełajowe

 

      10.10.2009r odbyły się indywidualne biegi przełajowe na szczeblu powiatowym. Katarzyna Krupa w swoim biegu zwyciężyła, a w zawodach wojewódzkich w Kolbuszowej zajęła bardzo dobre 19 miejsce.

        Andrzej Nisztuk mimo wywrotki w połowie biegu zdołał wywalczyć drugie miejsce w swoim biegu a w zawodach wojewódzkich w Kolbuszowej zajął bardzo dobre 14 miejsce.

 

Unihokej chłopców

 

        21.11.2009r. chłopcy z naszej szkoły brali udział w powiatowym turnieju unihokeja po heroicznym boju w grupie, a następnie w fazie pucharowej nasi chłopcy zajęli kolejno:

         1 miejsce w powiecie

         5 miejsce w półfinale wojewódzkim

 

Koszykówka

 

       6.02.2010r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły brała udział w turnieju powiatowym w mini piłce koszykowej w którym zajęła 3 miejsce

 

Sztafetowe biegi przełajowe

 

       10.04.2010r. na „Mazurach” w Lubaczowie odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny po bardzo zaciętym boju zajęły kolejno:

        3 miejsce dziewczęta 

        2 miejsce chłopcy i 5 w rejonie

 

Tenis stołowy

 

        6.03.2010. w Cieszanowie odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Chłopcy z naszej szkoły wywalczyli po pięknej walce 1 miejsce i 7 w rejonie. 

 

Piłka nożna

 

       12.06.2010r. w Horyńcu Zdroju odbyły się zawody powiatowe w piłkę nożną drużyna chłopców po wspaniałej walce zajęła 2 miejsce

 

3-bój lekkoatletyczny

 

       12.06.2010r. w Cieszanowie odbyły się zawody powiatowe w trójboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt po wspaniałej walce nasze drużyny zajęły

 

         2 miejsce dziewcząt

         1 miejsce chłopców

oraz 10 w województwie

 

4-bój lekkoatletyczny

 

        22.05.2010r. w Cieszanowie odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt po wspaniałej walce nasza drużyna dziewcząt zajęła 4 miejsce.

 


 

Narolskie Biegi Uliczne (3.05.2010)

 

 

   Kategoria I-II, chłopcy

1. Jacek Kostrzycki – Narol
3. Dominik Kościółek – Narol
4. Hubert Pachla – Narol
5. Dawid Byra –Narol
7. Bartłomiej Wolanin – Narol

   Kategoria III-IV, chłopcy

2. Bartłomiej Piątek – Narol
3. Andrzej Nisztuk – Narol
6. Filip Gmiterek – Narol
7. Tomasz Adamek – Narol
 

   Kategoria V-VI, chłopcy

4. Krzysztof Puszka – Narol
6. Łukasz Dudek – Narol
7. Krystian Kościółek – Narol
8. Przemysław Kornaga – Narol
10. Adrian Walczak – Narol
        

    Kategoria I-II, dziewczynki

  1. Jolanta Ważna – Narol
  2. Patrycja Cielniak – Narol
  4. Zuzanna Wielgosz – Narol
  5. Julia Stupak – Narol
  7. Alicja Malec – Narol
  9. Patrycja Wolanin – Narol

    Kategoria III-IV, dziewczynki

  1. Joanna Wołoszyn – Narol
  2. Katarzyna Krupa – Narol
  8. Małgorzata Mazurkiewicz – Narol

    Kategoria V-VI, dziewczynki

  2. Aleksandra Sabal – Narol

 


 

XII Memoriał im. Władysława Korzeniowskiego

 Płazów - 28.09.2009

 

     W poniedziałek 28.09.2009 roku w Płazowie odbył się po raz dwunasty Memoriał im. Władysława Korzeniowskiego. W tym roku na starcie stanęło ponad dwustu biegaczy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Szkoły podstawowe wystawiły do rywalizacji 164 zawodników z klas I-VI. Wyniki przedstawiają się następująco:

 

   Klasy I-II:

 

       Chłopcy:

          1. Kościółek Dominik – Narol

          2. Kostrzycki Jacek – Łówcza

          3. Farion Jakub – Ruda Różaniecka

 

       Dziewczęta:

          1. Rozwód Wiktoria – Basznia

          2. Ragan Paulina - Narol

          3. Szelestowska Joanna- Łówcza

 

   Klasy III-IV

 

       Chłopcy:

          1. Nisztuk Andrzej – Narol

          2. Kilarski Radosław – Łukawica

          3. Piątek Bartłomiej – Narol

 

       Dziewczęta:

          1. Krupa Katarzyna – Narol

          2. Pieczonka Julia – Basznia

          3. Mazurkiewicz Małgorzata – Narol

 

    Klasy V-VI

 

       Chłopcy:

          1. Herda Krzysztof – Ruda Różaniecka

          2. Winiarz Wiktor – Łówcza

          3. Mazurkiewicz Marcin – Narol

 

       Dziewczęta:

          1. Ohirko Agnieszka – Basznia

          2. Czerwonka Wioletta – Łukawica

          3. Szelestowska Ewa – Łówcza

 

            Łącznie startowało 164 uczniów szkół podstawowych

 

      Punktacja zbiorowa – szkoły podstawowe

 

             Chłopcy   

          Dziewczęta

I   Narol – 65 pkt.

II  Łukawica – 30 pkt.

III Ruda Różaniecka – 29 pkt.

IV Łówcza – 23 pkt.

V  Basznia – 13 pkt.

VI Nowy Lubliniec – 5 pkt.

I   Łówcza – 60 pkt.

II  Narol – 43 pkt.

III Basznia – 39 pkt.

IV Łukawica – 9 pkt.

V  Ruda Różaniecka – 7 pkt.

V  Nowy Lubliniec – 7 pkt.

 


 

Powiatowe Mistrzostwa

 w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

     11.10.2008 w Lubaczowie odbyły się powiatowe mistrzostwa szkół podstawowych w indywidualnych biegach przełajowych. Nasi najlepsi zawodnicy zajęli kolejno:

 

      1 miejsce na 1000m - Ewelina Wielgosz

      3 miejsce na 1000m - Paulina Szawara

      2 miejsce na  500m - Przemysław Kornaga

 

       Uczniowie ci, 18.10.2008r. reprezentowali nasza szkołę na zawodach wojewódzkich w Kolbuszowej, gdzie  Paulina  Szarawa zajęła 38 miejsce a Przemysław Kornaga 50 miejsce. Gratulujemy !!!

 


 

            W sobotę 27 września 2008r. w Cieszanowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 15 zawodników : Sylwia Kułakowska, Ewelina Szawara, Ewelina Wielgosz,  Paulina  Szawara, Magdalena Ważna, Edyta Ważna, Aleksandra Brogowska, Natalia Nisztuk, Gabriela Ziółkowska, Andrzej Zuchowski, Wojciech Sikora, Mateusz Przednowek, Damian Brogowski, Paweł Wilczyński i Krzysztof Puszka.

 

            W czterech konkurencjach cjach nasza drużyna zdobyła 4 medale:

       1 miejsce - Paulina  Szarawa       600m

       1 miejsce - Sylwia Kułakowska     60m

       2 miejsce - Ewelina Wielgosz       skok w dal

       3 miejsce - Andrzej Zuchowski     1000m

            

            W zawodach wojewódzkich w Rzeszowie 6.10.2008 nasza trójka dziewcząt zajęła kolejno:lejno:

              Paulina  Szarawa    600m        - 13 miejsce

              Sylwia Kułakowska   60m        - 13 miejsce

              Ewelina Wielgosz  skok w dal   - 14 miejsce

 


 

Mistrzowie Powiatu w Czwórboju!

 

      30 maja 2008 roku w Lubaczowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Atletycznym. Gminę Narol w kategorii chłopców i dziewcząt reprezentowały drużyny z naszej szkoły. Po wielkich sportowych zmaganiach w obu kategoriach zdobyliśmy I miejsca i tytuł „Mistrza Powiatu”. 

       Gratulujemy sportowcom i ich opiekunom panu Maciejowi Patałuchowi i panu Romanowi Cichowskiemu oraz życzymy również wspaniałych wyników na Igrzyskach Wojewódzkich.

       Na Igrzyskach Wojewódzkich w Rzeszowie drużyna dziewcząt zajęła V miejsce, natomiast  drużyna chłopców  zajęła XI miejsce.

 

 

 


 

XXV NAROLSKIE BIEGI ULICZNE

 

       W dniu 3.05.2008 r. w Narolu odbyly się jubileuszowe XXV Narolskie Biegi Uliczne. W kategorii szkół podstawowych startowało 156 uczniów z terenu całego powiatu, nasza szkoła oprócz sukcesów indywidualnych zwyciężyła w obu klasyfikacjach drużynowych. Oto szczegółowe wyniki:

         

                    KL. I-II

        chłopcy:

               I miejsce    – Nisztuk Andrzej   - Narol

              II miejsce    – Gmiterek Filip       - Narol

             III miejsce    – Bielko Piotr             - Dachnów

 

       dziewczęta:

               I miejsce    – Wołoszyn Joanna  - Narol

              II miejsce    – Schab Viktoria       - Narol

             III miejsce    – Hajduk Joanna          - Łówcza

 

                   KL. III-IV

        chłopcy:

               I miejsce    – Winiarz Wiktor           - Łówcza

              II miejsce    – Herda Krzysztof          - Ruda Różaniecka

             III miejsce    – Puszka Krzysztof    - Narol

 

       dziewczęta:

               I miejsce    – Ohirko Agnieszka        - Basznia Dolna

              II miejsce    – Tymczyszyn Honorata  - Horyniec Zdrój

             III miejsce    – Swatek Magda            - Łókawica

 

                  KL. V-VI

        chłopcy:

               I miejsce    – Vogelgesang Jakub  - Narol

              II miejsce    – Franus Kamil               - Ruda Różaniecka

             III miejsce    – Kułakowski Marcin        - Horyniec Zdrój

 

       dziewczęta:

               I miejsce    – Pleskacz Ewelina     - Narol

              II miejsce    – Szawara Paulina     - Narol

             III miejsce    – Żołądek Anna          - Narol

 

 

Kalsyfkacja zbiorowa  - szkoły podstawowe

 

Chłopcy

Dziewczęta  

   I - Narol -               72 pkt

  I - Narol -               66 pkt.  

  II - Ruda Różaniecka-  30 pkt.

 II - Horyniec Zdrój -    36 pkt.

 III - Horyniec Zdrój -    28 pkt.

III - Łówcza -              28 pkt.

 IV -  Łukawica -           15 pkt.

IV - Basznia -              21 pkt.

  V -  Łówcza -             10 pkt.

 V - Łukawica -           14 pkt.

 VI -  Dachnów -            8 pkt.

VII - Basznia -                7 pkt.

 

Tutaj obejrzysz relację foto...

 


 

Damian Mistrzem w tenisie stołowym !!!

 

     W IX Podkarpackiej Olimpiadzie Tenisa Stołowego, która odbyła się 19.04.2008 r. w Zespole Szkół w Oleszycach uczestniczyli Kamil Sabal kl. VI b i Damian Chapko kl. VI c z naszej szkoły.

     Gratulacje dla Damiana, który w swojej kategorii zajął I miejsce.

                          

   


 

Biegi sztafetowe w Przemyślu !

 

            17 kwietnia w Przemyślu odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Powiat lubaczowski reprezentowały również dwie drużyny z naszej szkoły.

      Na dziesięć startujących drużyn w kategorii Dziewczęta 10x800m zajęliśmy VI miejsce, w kategorii Chłopcy 10x800m miejsce IV. Uczniom i ich opiekunom gratulujemy.

 

                          

   


 

Kamil i Damian mistrzami powiatu w tenisie stołowym !

 

     8 marca 2008 roku w Wielkich Oczach  odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego w tenisie stołowym  w kategorii szkół podstawowych.

      Drużyna chłopców z naszej szkoły w składzie Kamil Sabal kl. VI b i Damian Chapko kl. VI c zajęła I miejsce i będzie reprezentować powiat na zawodach rejonowych

 

 


MISTRZ POWIATU

 w Mistrzostwach Powiatu w mini unihokeju

 

kategoria - dziewczęta

                          

   


 

 Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w indywidualnych biegach Przełajowych
Kolbuszowa, dnia 21.10.2007

 

1000 m   - chłopców  -  klasy V-VI

                           JAKUB VOGELGEZANG    -   3 miejsce !!!  

 

   


   

POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

LUBACZÓW - 13.10.2007r.

 

     1. Żołądek Anna            - 1000 m   -  1 m w powiecie

     2. Ważna Edyta             -  500 m    -  5 m w powiecie

     3. Vogelgazang Jakub     - 1000 m   - 1 m w powiecie

     4. Skalski Hubert            - 1000 m   - 3 m w powiecie

 


 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

HORYNIEC ZDRÓJ - 29.09.2007r.

  

      1. Zuchowski Andrzej - 1000m        - 2 m w powiecie i 18 w województwie

      2. Vogelgezang Jakub - skok w dal  - 2 m w powiecie i  6 w województwie

      3. Nisztuk Michał        - 60 m          - 1 m w powiecie

      4. Żołądek Anna         - 600 m        - 2 m w powiecie 

      5. Ferenc Anna           - rzut p. pal. - 3 m w powiecie

 


   

Koszykówka chłopców

        1 miejsce w powiecie !!!

        4 miejsce w rejonie    !!!

Skład: Zawadzki Kacper, Wielgosz Łukasz, Chapko Damian, Zdybek Jakub, Wolańczyk Maksymilian, Malec Michał, Szeremeta Szymon, Kopczacki Maciej, Bundyra Piotr, Sigłowy Daniel

 

Tenis stołowy chłopców

       6 miejsce w rejonie (Rokietnica)

 

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

       3 miejsce w rejonie

 

Baw się z nami

       2 miejsce w powiecie

 

Skład: Sabal Aleksandra, Ważna Izabela, Wołczyk Dorota, Czornij Natalia, Ferenc Angelika, Puszka Krzysztof, Mazurkiewicz Marcin, Przednowek Mateusz, Wielgosz Marcin, Nisztuk Sebastian

 

 

Piłka nożna

       4 miejsce w powiecie

Skład : Zawadzki Kacper, Wielgosz Łukasz, Chapko Damian, Zdybek Jakub, Wolańczyk Maksymilian, Malec Michał, Szeremeta Szymon, Kopczacki Maciej, Bundyra Piotr, Sigłowy Daniel, Szepelak Damian.

 

4-bój LA chłopców i dziewcząt

      2 miejsce w powiecie

     Składy:

 Dziewczęta:  Przednowek Patrycja, Żołądek Anna, Sycz Wioletta, Lasota Aleksandra, Jakubiszyn Katarzyna, Piątek Joanna. (1160 pkt.)

  Chłopcy: Vogelgesang Jakub, Sytnik Dariusz, Wielgosz Łukasz, Malec Michał, Zawadzki Kacper, Bundyra Piotr. (1080 pkt.)

 

3-bój LA

      1 miejsce w powiecie

      2 miejsce w województwie (633 pkt.)

Skład: Wielgosz Ewelina, Szarawa Paulina, Kułakowska Sylwia, Brogowska Aleksandra, Ziółkowska Gabriela.

 

BIEGI MEMORIAŁOWE:

 

 Horyniec Zdrój

 Biegi im. J. Piłsudskiego

 

      1 miejsce Jakub Vogelgesang kl.V

      2 miejsce Paulina Szarawa kl.IV

      4 miejsce Zuuchowski Andrzej kl.IV

      5 miejsce Malec Michał kl.VI

      6 miejsce  Niegardowski Maciej kl.VI

 

Wielkie Oczy

 Bieg H. Sienkiewicza

 

      1 miejsce Wojciech Sikora kl.IV

      1 miejsce Jakub Vogelgesang kl.V

      2 miejsce Andrzej Zuchowski kl.IV

      2 miejsce Anna Żołądek kl.V

      2 miejsce Sylwia Kułakowska kl.IV

      3 miejsce Dariusz Sytnik kl.VI

      5 miejsce Daria Walczak kl.V

      5 miejsce Justyna Łukaszewicz kl.V

      6 miejsce Wioletta Sycz kl.V

 

  

Płazów

 Biegi im. Wł. Korzeniowskiego

 

      1 miejsce Wojciech Sikora kl.IV

      1 miejsce Ewelina Wielgosz kl.IV

      1 miejsce Anna Żołądek kl.V

      1 miejsce Jakub Vogelgesang kl.V

      1 miejsce Dariusz Sytnik kl.VI

      2 miejsce Sylwia Kułakowska kl.IV

      2 miejsce Ewelina Plaskacz kl.V

      2 miejsce Łukasz Wielgosz kl.VI

      3 miejsce Klaudia Szajdecka kl.V

      3 miejsce Hubert Skalski kl.VI

      4 miejsce Andrzej Zuchowski kl.IV

      4 miejsce Katarzyna Jakubiszyn kl.VI

 


 

Gminny turniej sportowy „Baw się z nami” rozstrzygnięty!

 

           Już po raz kolejny nasza szkoła była organizatorem gminnego turnieju sportowego „Baw się z nami” dla uczniów klas I-III. Drużyny z poszczególnych szkół 17 maja rywalizowały w konkurencjach sprawnościowych zgodnie z regulaminem turnieju.

          Walka sportowa była wśród naszych najmłodszych bardzo zacięta. Nasza szkoła w ogólnej punktacji zajęła I miejsce i tym samym będzie reprezentować Gminę Narol w Starych Oleszycach na zawodach powiatowych. Gratulujemy sportowcom i  ich opiekunom!

 

 


 

          W dniu 10.03.07 r. w naszej szkole odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.  

         Sukcesem zakończył się występ naszych chłopców, przygotowywanych przez Pana Romana Cichowskiego,  którzy zdobyli pierwsze miejsce!!!

           W kategorii chłopców przyznano następujące miejsca:

I miejsce  – SP Narol

II miejsce  – SP Horyniec

III miejsce – SP Młodów

 

          W kategorii dziewcząt :

I miejsce   – SP Łukawica

II miejsce  – SP Zalesie

III miejsce – SP Młodów

 


 

            W dniu 3.03.07 r. na hali sportowej w Lubaczowie odbyły się zwody o Mistrzostwo Powiatu Szkół Podstawowych w koszykówce chłopców.

          O tytuł rywalizowali: SP Narol, SP Oleszyce, SP nr1 Lubaczów, SP Horyniec, SP Załuże.  Nasi chłopcy pod wodzą Pana Romana Cichowskiego, byli poza zasięgiem rywali i wygrali te powiatowe zawody.

            Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce  – SP Narol

II miejsce  – SP Oleszyce

III miejsce – SP nr 1 Lubaczów

 

         Nasza szkoła będzie reprezentować powiat na zawodach rejonowych.


 

            Sukces reprezentacji naszej szkoły

 w Mistrzostwach Powiatu Lubaczowskiego

w mini piłce ręcznej chłopców

   

            Dnia 2 grudnia 2006 r w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 Lubaczów odbyły się Mistrzostwa Powiatu lubaczowskiego w mini piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna pod opieką Pana Romana Cichowskiego była bezkonkurencyjna zajmując I miejsce i zdobywając Puchar za zwycięstwo w mistrzostwach. W turnieju udział wzięły cztery zespoły: SP Cieszanów,

 SP Oleszyce, SP Narol, SP Wielkie Oczy.

             Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym

 

       Kolejność końcowa chłopców :

 

            1.   SP  Narol

            2.   SP Oleszyce

            3.   SP Cieszanów

            4.   SP Wielkie Oczy

 

 


 

           Dnia 4 listopada 2006 r w SP nr 1 Lubaczów odbyły się Mistrzostwa Powiatu lubaczowskiego w mini unihokeju chłopców i dziewczyn szkół podstawowych.

           W zawodach udział wzięły: SP Ruda Różaniecka, SP Narol, SP Stare Oleszyce oraz SP nr 1 Lubaczów. Nasze drużyny, którymi opiekowali się Panowie Roman Cichowski i  Maciej Patałuch zajęły miejsca na podium. Chłopcy byli drudzy a dziewczęta trzecie.

             

       Wyniki spotkań w kategorii chłopców:

 

             SP nr 1 Lubaczów      -   SP Stare Oleszyce  4:2

             SP Ruda Różaniecka  -   SP Narol 0:5

             SP Ruda Różaniecka  -   SP Stare Oleszyce 2:0  

             SP nr 1 Lubaczów      -  SP Narol 3:1

 

      Kolejność końcowa - chłopcy:

 

        I miejsce  SP nr.1 Lubaczów- op. Robert Wis

       II miejsce SP Narol  -  op. Roman Cichowski

      III miejsce  SP Ruda Różaniecka- op. Mariusz Franus

      IV miejsce  SP Stare Oleszyce – op. Antoni Babula

 


 

       Wyniki spotkań w kategorii dziewcząt:

 

             SP Ruda Różaniecka  -  SP Narol 3:2

             SP Oleszyce              -  SP Lubaczów 0:2

             SP Narol                  -  SP Oleszyce 1:1

             SP Lubaczów             - SP Ruda Różaniecka 3:1

 

       Kolejność końcowa :

 

        I miejsce SP Nr 1 Lubaczów  op. Elżbieta. Zawisza

       II miejsce SP Ruda Różaniecka  op. Jerzy Pałczyński

      III miejsce SP Narol   op. Maciej Patałuch

      IV miejsce SP Stare Oleszyce op. Antoni Babula

 


 

       Dnia 28.10.2006r., na stadionie miejskim w Lubaczowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu lubaczowskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

        W kategorii dziewcząt rywalizowało 6 zespołów szkolnych: SP. Horyniec Zdrój, SP. Oleszyce, SP. Basznia Dolna, SP. Lisie Jamy, SP. Wielkie Oczy, SP. Narol. Nasze zespoły spisały się bardzo dobrze, zajmując miejsca na podium,

a chłopcy jako zwycięzcy pojadą na zawody rejonowe. Oto klasyfikacje:

 

     Kolejność według zajętych miejsc w kategorii dziewcząt:

         

          1.       SP. Horyniec Zdrój

          2.       SP. Basznia Dolna

          3.        SP. Narol

          4.        SP. Oleszyce

          5.        SP. Lisie Jamy

          6.        SP. Wielkie Oczy  

 

           W kategorii chłopców rywalizowało 5 zespołów szkolnych: SP. Horyniec Zdrój,  SP. Wielkie Oczy, SP. Narol, SP.  Zalesie, SP. nr 1 Lubaczów.

     Kolejność według zajętych miejsc w kategorii chłopców:

         

          1.       SP.  Narol

          2.       SP. Horyniec Zdrój

          3.        SP. nr 1 Lubaczów

          4.        SP. Zalesie

          5.        SP. Wielkie Oczy

 

    Zwycięska drużyna chłopców: Łukasz Wielgosz, Dariusz Sytnik, Mariusz

 Banaś, Jakub Vogelgesang, Michał Malec, Piotr Bundyra, Mateusz Czop,

Maciej Niegardowski, Mateusz Matjasowicz, Daniel Sigłowy. 

 

BRAWO !!!

 


 

Wyniki naszych uczniów

w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnych biegach Przełajowych
Kolbuszowa, dnia 21.10.2006

 

     500 m   - Sikora Wojciech         -   2 miejsce  (na 93 zawodników)

     500 m   - Kułakowska Sylwia    -  47 miejsce (na 96 zawodniczek)

     1000 m - Żołądek Anna             - 15 miejsce (na 81 zawodniczek)

     1000 m - Sytnik Dariusz            - 22 miejsce (na 86 zawodniczek)

 

Kolbuszowa - 21.10.2006 Kolbuszowa - 21.10.2006 Kolbuszowa - 21.10.2006

Kolbuszowa - 21.10.2006 Kolbuszowa - 21.10.2006 Kolbuszowa - 21.10.2006

 


 

Wyniki naszych uczniów

 w  Indywidualnych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego
w lekkiej atletyce

w ramach Wojewódzkich  Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Mielec, dn. 3.10.2006r.

 

     60 m          - Piątek Joanna              - 9'41''   -  20 miejsce

     60 m          - Zawadzki Kacper         - 9'24''    -  41 miejsce

     skok w dal - Sytnik Dariusz             - 4,02 m  -  36 miejsce

 

Mielec - 03.10.2006 Mielec - 03.10.2006 Mielec - 03.10.2006

 


 

7.10.2006r. odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. W zawodach tych uczniowie z naszej szkoły zdobyli 4 medale:

     500 m -    Sikora Wojciech        -      1 miejsce

     500 m -    Kułakowska Sylwia   -      2 miejsce

   800 m -    Żołądek Anna           -      2 miejsce   

   1000 m -    Sytnik Dariusz          -      2 miejsce      

     

Uczniowie ci zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 21.10.2006r. w Kolbuszowej.

 


 

        28.09.2006r. na stadionie w Cieszanowie odbyły się indywidualne mistrzostwa szkolnego związku sportowego w lekkiej atletyce. Nasza szkoła zdobyła 8 medali:

     60 m            -    Piątek Joanna             -      1 miejsce

     60 m            -    Sycz Wioletta             -      3 miejsce

     60 m            -    Zawadzki Kacper         -      1 miejsce

     60 m            -    Vogelgezanf Jakub      -      3 miejsce

     skok w dal   -    Stankiewicz Martyna  -      3 miejsce

     skok w dal   -    Sytnik Dariusz             -      2 miejsce

     rzut pił.pal.  -   Patrycja Przednowek  -      3 miejsce

     600 m          -    Żołądek Anna              -      3 miejsce

   

 


  STYPENDIAA

NAUKOWE

IM.POSŁA ZUCHOWSKIEGO

  NAUCZANIEE

PLAN LEKCJI

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

STATUT

SYSTEM OCENIANIA

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY

REGULAMIN WYCIECZEK

REGULAMIN BIBLIOTEKI

REGULAMIN ŚWIETLICY

REGULAMIN STOŁÓWKI

  DLA NAUCZYCIELI

KARTA NAUCZYCIELA

FUNDUSZ SOCJALNY

REGULAMIN WYNAGRODZEŃ

KSZTAŁCENIE SPECJALNE

PUBLIKACJE NAUCZYCIELI

  NAROL

HISTORIA

ZABYTKI

NAROL W OBIEKTYWIE

LEGENDY NAROLSKIE

 

Wesoły WF

                           

                           

     Gimnazjum w Narolu     Urząd Miasta i Gminy Narol     Nadleśnictwo Narol     MKS Roztocze Narol     Straż Pożarna w Narolu

     Fundacja Pro Academia Narolense     Ministerstwo Edukacji Narodowej     Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie     Kuratorium Oświaty w Rzeszowie     Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli

 

                              © Copyright 2006  SP Narol. All rights reserved.