www.spnarol.pl

 
 

WITAMY NA STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NAROLU     

  SZKOŁA

KOMUNIKATY 

PRZETARGI 

DYREKCJA

NAUCZYCIELE

RADA RODZICÓW

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

BIBLIOTEKA

ŚWIETLICA

PEDAGOG SZKOLNY

LOGOPEDA

PATRON

HISTORIA

UCZNIOWIE

  WYDARZENIA

UROCZYSTOŚCI

IMPREZY

  KONKURSY

PRZEDMIOTOWE

SPORTOWE

  KULTURA I SPORT

TEATRZYK "ALBERCIK"

UŚMIECHNIĘTE BUZIAKI

UKS "ROZTOCZE"

  INNE

PRACE UCZNIÓW

GALERIA FOTO  

KSIĘGA GOŚCI  

NAPISZ DO NAS

LINKI

ARCHIWUM NEWSÓW

 

 

 

.....:::::  STROAN GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI :::::.....

OFERTA EDUKACYJNA

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

w Szkole  Podstawowej im. Św. Brata Alberta w Narolu

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

Woś Maria - Zespół artystyczny "Uśmiechnięte Buziaki"

środa: 11.45-14.25  -  korytarz II piętro

Kółko wokalne

   wtorek: 13.40-14.25 s.011

 

Broszko - Gontarz Edyta - "Tajemnice Przyrody"

 wg. potrzeb s.106

 - "W laboratorium przyrodniczym"

wtorek: 13.40-14.25 s.106

 

Chmielowiec Irena - "Wyrównywanie szans"

piątek: 11.45-12.30 s.226

 

Cichowski Roman - Zajęcia rekreacyjno-sportowe

piątek: 13.40-14.25 (co 2 tydzień)

  - Sobota na sportowo (sobota raz w miesiącu)

 

Dzida Magdalena - "Teatrzyk małego aktora"

poniedziałek 12.50-13.35 s. 005

Prace w zespole "Uśmiechnięte Buziaki"

  według potrzeb

"Wiem, umiem, potrafię"

poniedziałek 11.45-12.30 s.005

 

Gaczoł Krystyna - Klub miłośników języka angielskiego kl. III

czwartek: 11.45-12.30 s.105

-"Kółko miłośników j. angielskiego kl. V i VI na przemian co 2 tydzień

czwartek:13.40-14.25 s. 105 

HELPCORNER-zaj. wyr. dla ucznia objętego pomocą psych. ped. kl. IV-VI

 środa co 2 tydzień: 13.40-14.25  s.105

 

Gmiterek Joanna - Mali pływacy - wyjazdy do Horyńca Zdroju

wg. potrzeb

Kino i teatr - wyjazdy do kina i teatru

wg. potrzeb

 

Kida Alicja - Zajęcia wyrównawcze j. polski

  poniedziałek: 13.40-14.25  s.106

 - "Polski bez błędów"

   środa co 2 tydzień: 13.40-14.25 s.106

 

Kukiełka Elżbieta -

    - "Matematyka wokół nas"- zespół, wyrównawczy kl. V  i VI

    czwartek co 2 tydzień: 13.40-14.25   s.108

Kółko matematyczne dla kl. VI

wg. potrzeb s. 108

 

  Kulisz Andrzej - Kółko wokalne

   wtorek: 13.40-14.25 s.011

 

Lisek Maria - Zajęcia wyrównawcze "Równy start"

poniedziałek: 12.45 - 13.30 s. 009

"Robótki ręczne"

piątek: 11.45 - 12.30 kl. III s.009

piątek 13.45-14.30 kl. VI s. 009

 

Lomber Edyta  - "Teatrzyk małego aktora"

    poniedziałek: 12.50 -13.35   

   

Mazurek Marcin - Kółko j. niemieckiego

      wtorek: 13.40 -14.25 (co 2 tyg.)  s.109

 

Mulak Paweł  - "Pasjonaci sztuki"

     poniedziałek: 13.40 -14.40 s.018 lub teren

piątek: 14.40 - 15.40 s.018 lub teren

 

Mroczek Teresa  - "Wspieranie rozwoju dziecka"- zajęcia wyrównawcze

          środa:11.45 - 12.30 s.232

        

Patałuch Maciej - Zajęcia rekreacyjno-sportowe

        piątek co 2 tydzień: 13.40 -14.25

      - Sobota na sportowo

         sobota - raz w miesiącu

 

Pietruch Małgorzata -"Odkrywam siebie"- praca z uczniem zdolnym

  piątek: 11.45 -12.30 s.008

  - "Staram się rozumieć więcej" - praca z uczniem słabym

  środa: 11.45 -12.30 s.008

 

Skalska Danuta  - "Czy mam talent" zajęcia plastyczno - muzyczne

poniedziałek: 11.45-12.30 s.006

 - "To już potrafię" zajęcia wyrównawcze

środa: 11.45 -12.30 s.006

 

Świętojańska Sylwia - Szkolny Teatrzyk "Albercik" 

  wtorek 13.40 - 14.25 s. 013

-"Językowe potyczki"

czwartek 13.40 - 14.25 s. 010

-"Mali pływacy" - Wyjazdy na basen - wg. potrzeb

-"Kino i teatr"- Wyjazdy do kina i teatru wg. potrzeb

 

Wajs Elżbieta - Szkolny Teatrzyk "Albercik"

 wtorek: 13.40-14.25 s.113

     - "Czytam i rozumię"

        poniedziałek: 13.40 - 14.25 s.113

czwartek co 2 tydzień 13.40 - 14.25 s. 113

 

Wiciejowski Marek 

- opieka nad szkolną pracownią komputerową

    wg. potrzeb s.110

-zajęcia wyrównawcze czwartek 13.40 -14.25 s. 110

 

Wilczyńska Beata - "Potrafię obliczyć"

 czwartek 13.40 - 14.25 kl. VI s.109

-"Łatwa matematyka"

środa: 12.50 - 13.35 kl. IV; 13. 40 - 14.25 kl. V co 2 tydzień s.109

 

Wolańczyk Barbara - "Przyjemne z pożytecznym" - Kółko ogólnorozwojowe

     czwartek: 12.45-13.30 s.231

  - Zespół wyrównawczy "Szansa dla każdego"

    piątek: 11.45-12.30 s.231

 

Wołoszyn Anna - "Przyroda wokół nas" - kółko przyrodnicze

 poniedziałek: 13.40-14.25 co 2 tydzień s.011

 

Zdybek Jadwiga - "Lekcja z książką"

poniedziałek, piątek 13.40 - 14.40 Biblioteka

 

 

  STYPENDIA

NAUKOWE

SPORTOWE

IM. POSŁA ZUCHOWSKIEGO

  NAUCZANIE

PLAN LEKCJI

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

STATUT

SYSTEM OCENIANIA

PROGRAM WYCHOWAWCZY

PROGRAM PROFILAKTYCZNY

REGULAMIN WYCIECZEK

REGULAMIN BIBLIOTEKI

REGULAMIN ŚWIETLICY

REGULAMIN STOŁÓWKI

  DLA NAUCZYCIELI

KARTA NAUCZYCIELA

FUNDUSZ SOCJALNY

REGULAMIN WYNAGRODZEŃ

KSZTAŁCENIE SPECJALNE

PUBLIKACJE NAUCZYCIELI

  NAROL

HISTORIA

ZABYTKI

NAROL W OBIEKTYWIE

LEGENDY NAROLSKIE

 

 

Wesoły WF

 

kolekcja modeli Pana Dyrektora

                           

                           

     Gimnazjum w Narolu     Urz‘d Miasta i Gminy Narol     Nadlenictwo Narol     MKS Roztocze Narol     Straż Pożarna w Narolu

     Fundacja Pro Academia Narolense      Ministerstwo Edukacji Narodowej      Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie      Kuratorium Owiaty w Rzeszowie     Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli

 

                              © Copyright 2006-2012 SP Narol . All rights reserved.